FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy
Statystyki Album Download Rejestracja Zaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
specjalizacja translatorska
Autor Wiadomość
magdak 
Beginner

Rok studiów: 4th
Wysłany: 2007-09-29, 23:18   specjalizacja translatorska

Witam :)

Jestem już na trzecim roku i zapisałam się na tę specjalizację, na razie tylko z czystej ciekawości. Ale może ktoś z Was chodzi na to/zna kogoś, kto na to chodzi i może mi powiedzieć coś więcej? Warto z tego skorzystać? Zajęcia są ciekawe? Do czego uprawnia papier, który otrzymuje się po ukończeniu kursu?
Zastanawiam się, bo to w sumie dodatkowe parę godzin w tygodniu, a ja po dwóch latach chciałam mieć w końcu trochę więcej wolnego czasu :P ale jeśli warto, to może się poświęcę... help!

Pozdrawiam,
do zobaczenia na dziewiątym ;)
Postaw piwo autorowi tego posta

Gość

Wysłany: 2007-09-30, 14:21   

To są takie zajęcia, na które się chodzi.
Na trzecim roku jest lista zajęć, które trzeba zaliczyć na 3. roku, a część jest opcjonalna dla 4. Ja chodziłem na wszystkie i nie pamiętam które były obowiązkowe. Z tego co pamiętam, to było tłumaczenie liter. dziecięcej, Norwid w przekładach, i podobne tego typu rzeczy. Niestety mam dziurawą pamięć. W sumie lajtowe. Gdzieś z 4-5 ćw i 2 wykł w tygodniu. Ale to pewnie wiesz. Siedzieliśmy, czasem pisaliśmy, czasem nawet coś mówiliśmy. Trzeba to przeżyć, żeby to poznać. W sumie nie wiem do czego uprawnia papier, muszę się dowiedzieć sam. Z zaliczeniem też nie było wielkich problemów, czego jestem chodzącym i leżącym oraz jedzącym przykładem. z jednego przedmiotu w sumie prace do 10 stron trzeba było napisać. Koniec przekazu piiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii

magdak 
Beginner

Rok studiów: 4th
Wysłany: 2007-09-30, 22:22   

Dzięki :bow:
Ale zajęcia są ciekawe, czy trochę się przysypia? :rolleyes:
Postaw piwo autorowi tego posta

Gość

Wysłany: 2007-10-01, 12:24   

Trudno powiedzieć, bo podobno przysypiam na wszystkich zajęciach, tak mi przynajmniej mówią. Można powiedzieć, że są bardzo zróżnicowane pod tym względem.

Odpowiedz do tematu