FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy
Statystyki Album Download Rejestracja Zaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Muzyka
Autor Wiadomość
Gość

Wysłany: 2007-05-30, 23:13   Muzyka

Hello
Ciekaw jestem co slucha mlode pokolenie Anglistyki? jAKA MUZYKA KROLUJE NA ANGLISTYCE?Alternatywa czy muzyka popularna a moze zupelnie cos nowatorskiego? Ja ze swej strony slucham wszystkiego od bluesa poprzez jazz az do ekstremalnych dzwiekow w postaci Heavy rocka.Zespolow nie podam, bo bym musial tu pisac ze 3 dni.

matt 
hełmofon

Rok studiów: sympatyk;)
Kierunek: awunkulogratulacja mechaniczna
Otrzymał 3 piw(a)
Wysłany: 2007-05-31, 01:06   

A 5 rok to młode czy stare pokolenie?

Ja lubie J.S. Bacha.
Jak to ktoś mi powiedział: idzie Szopen i BACH! =D
Postaw piwo autorowi tego posta

Gość

Wysłany: 2007-05-31, 09:23   hej

5 rok to stare pokolenie. Powaznie o muzyce powaznej

fatboy 

Rok studiów: absolwent
Otrzymał 8 piw(a)
Wysłany: 2007-05-31, 10:38   

:zdziwko:
Jesli sie zaliczam do mlodego pokolenia, a mam nadzieje ze jeszcze tak :hyhy: , to powiem ze preferuje szeroko pojętą electronic music: od czystego techno (chociaz tego slucham bardzo rzadko) przez psy trance, housik, dnb, az po hip-hop (polski, british & american) i pop (klimaty Ani Dąbrowskiej, itp.). Dorzuce jeszcze ulubioną plytę zeby dac jakis przyklad: High Contrast - High Society. :cool:
No ale koniec tego przechwalania sie, czekamy na reszte wypowiedzi =D

Postaw piwo autorowi tego posta

Gość

Wysłany: 2007-05-31, 17:25   

Hm, ciekawe, ciekawe. Z pewnosci jestes mlodym pokoleniem. Wszyscy jestesmy a taka muza to symbol mlodego pokolenia. Moj kolega slucha czegos takiego. Nawet razem tworzymy cos takiego na 3 komputery. Efekt jest w deche

[ Dodano: 2007-06-19, 22:10 ]
Hej. Ostatnio rozpetala sie dyskusja wsrod ludzi. Czy techno jest muzyka? Co jest a nie jest muza? Moim zdaniem wszystko co da rade w nutach pisac to muza. A wy? Co na to? Podajcie kilka ulubionych wykonawcow? Poklikamo o tym

Gość

Wysłany: 2007-08-28, 13:54   

ja preferuję cos zywszego niz muzyka klasyczna i bardziej zroznicowanego rytmicznie niz hip hop :D czyli odmiany rocka i metalu. ale ogólnie wszystko co łatwo wpada w ucho :) wiec moze byc i techno i inne. mój ulubiony zespół od niepamiętnych czasow to dream theater :D taki metalizujący rock progresywny :D w skrócie prog rock. to muzyka dla tych co lubia cos wiecej niz klasyczny schemat piosenki zwrotka-refren-zwrotka-refren-solowka-refren. niektóre kompozycje trwaja po kilkanaście minut i wiecej :) ale i tak nie czuć mijajacego czasu. wirtuozja na instrumentach :D

byłem w czerwcu na ich koncercie w spodku i jade do warszawy na torwar 2 października :D jak bede mial taki plan ze zajecia beda wieczorem to juz pierwszego dnia bede musial opuscic zajecia :D

MACIEK 

Rok studiów: 4th
Zaproszone osoby: 3
Otrzymał 7 piw(a)
Wysłany: 2007-09-01, 16:35   

hmmm, nie wiem czy mogę zaliczyc się do młodego pokolenia, bo w sumie już powinienem byc na 4 roku, ale jak to mówią: ma się tyle lat na ile się czuje :cool: więc jeżeli chodzi o muzę: zawsze był ze mną kazik, co jednak nie przeszkadzało mi słuchac d'n'b. w tej chwili stanowczo odchodzę od muzyki elektronicznej w stronę punk'u i ska. przy tym jeżeli chodzi o punk może to byc zarówno taki old school jak: the clash, the exploited, trochę sham69 no i od czasu do czasu the sex pistols czy bardziej współczesne. jezeli chodzi o ska zdecydowanie koniec świata i zabili mi żółwia. :)

Gość

Wysłany: 2007-09-04, 11:52   hej

Ja uwielbiam dobry rock no imuze zwanya heavy metalem. Jako bebniarz slucham wszystkiego co zwiazane z perkusja i gitarami. Uwielbiam skomplikowane aranzacje rozmowy miedzyinstrumentalne no i gre na 2 stopach czyli 2 bebny basowe. Pozatym kocham blasty i zakrecone paradidle z synkopami tj akcentami. Nie gardze jazzem i klasycznym rockiewm. Lubie tworzyc muze na kompach i studio oraz grac koncerty. Ale feeling!!!

MACIEK 

Zaproszone osoby: 3
Otrzymał 7 piw(a)
Wysłany: 2007-09-04, 17:43   Re: hej

zelek7 napisał/a:
Jako bebniarz slucham wszystkiego co zwiazane z perkusja i gitarami.

moby dick mówisz?? :happy: czy za stare??

Gość

Wysłany: 2007-09-16, 10:15   

Czego słucham ja widać z grubsza po moim last.fm...

Polisz 
Intermediate User
królewna z drewna

Rok studiów: absolwent
Otrzymał 2 piw(a)
Wysłany: 2007-09-24, 21:11   

pytanie do wszystkich -> czy ma ktoś może OST do "Big Lebowski"???? na żadnym torrencie nie moge znaleść...wdzięczna bym była!!!! :D

bushmill 
Beginner

Rok studiów: 3rd
Otrzymał 2 piw(a)
Wysłany: 2007-10-11, 19:49   

Moja muzyka:
southern rock (Lynyrd Skynyrd)
blues rock (allman brothers band) - zelek7, jako bebniarz powinienes ich posluchac, bo ta kapela jako pierwsza (i chyba najlepsza w tym) zastosowala 2 perkusje, a teraz to jeszcze konga i czasami 3 zestaw dorzucaja jak maja taka fantazje ;]
celtic (walijska, szkocka i irlandzka muzyka)
new age (various production)
metal (black label society)
sonic youth - osobno bo nie wiem do jakiego 'worka' ich wrzucic ;]
punk folk - the pogues :D :D :D
klasyczny rock - zeppeliny, hendrixy i inne morrisony nie przeszkadzaja mi wcale :)
rock'n'roll (AC/DC)

inverness 
Intermediate User

Otrzymał 2 piw(a)
Wysłany: 2007-10-18, 12:00   

A też napiszę czego mniej więcej słucham, "co se bede jak se moge",nie? ;)
-reggae (począwszy od roots'owych wajbrejszyns, przez raggamuffin, a nawet ragga a kończąc na reggae'owym dubie),
-rock (przede wszystkim najukochańszy i zawsze number one - U2,ale też wiele wiele różnych innych kapel,artystów i innych tworów,których z braku czasu wymieniać nie będę),
-stare dobre,wiecznie żywe hiciory z lat 60 - 80 (np. Roy Orbison, The Monkees i takie tam),
-a little bit of wyselekcjonowany by me punk rock (głównie Armia),
-flamenco i ogólnie pojmowana muzyka gitarowa flamencopodobna (bez faworytów w tej dziedzinie, jak coś mi się spodoba to poprostu słucham).
:cool:

Gość

Wysłany: 2007-10-21, 11:08   

Hej wam
Chetnie poslucham tych bluesowych kawalkow na 2 zestawy i konga.Ja sie zachwycam zespolem Moby ostatnio. Dobra muza i przejazdzka przez duzo nurtow.
Moje propozycje to
Rock:Coma
Punk:Farben Lehtre
Metal:wszystko
Blues"Dzem i Harlem
Jazz"Porer
P.S.
Ostatnio wychodzi moja plyta a wlasciwie digipack Live yn Cymru z walii. Polecam

bushmill 
Beginner

Rok studiów: 3rd
Otrzymał 2 piw(a)
Wysłany: 2007-10-21, 15:05   

Zelek, Allman Brothers Band to kapela, na ktorej dżem sie wzorowal (jest nawet plakat na ktorych chopaki z dżemu sa w koszulkach allman brothers). Dżem bywal tez nazywany "polskimi allmanami" co wedlug mnie jest spora przesada, ale potwierdza tylko ich fascynacje tym zespolem.

Odpowiedz do tematu